Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

UAB Edarva prekiauja naudotais Audi, BMW, Ford, Honda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Volvo ir kitų gamintojų lengvaisiais automobiliais. Mūsų siūlomi automobiliai yra su patikima ridos ir serviso istorija. Įmonėje parduodami automobiliai eksponuojami patogiai, tad galėsite lengvai apžiūrėti visą mūsų turimą asortimentą. Jei nerasite Jums tinkančio automobilio, išsakykite savo lūkesčius, mes tikrai jums surasime, atgabensime, o jei reikės ir sutvarkysime Jus dominantį automobilį.

Būna situacijų, kai nėra sąlygų keliauti nuosavu automobiliu. Tokiu atveju patogiausia išeitis – išsinuomoti automobilį. Mūsų gana platus nuomojamų automobilių parkas padės Jums išspręsti susisiekimo problemas! Siūlome ilgalaikę ir trumpalaikę automobilių nuoma Šiauliuose ir visoje Lietuvoje. Mūsų automobilių nuomos sąlygos tikrai patrauklios!

Parsivežus naudotą automobilį nuodugniai patikriname jo techninį būvį. Radus menkiausią gedimą, jį sutvarkome. Jei turite problemų dėl nekorektiško automobilio veikimo, atvežkite jį pas mus. Mūsų profesionalus personalas, besinaudojantis moderniausiais įrankiais kokybiškai sutvarkys automobilio gedimus. 

Taip pat organizuojame naudotų automobilių pervežimus visose ES šalyse nuosavais autovežiais. Turėdami didelę savo srities patirtį, garantuojame pervežamų automobilių saugumą ir pristatymą laiku. Mes atsakingai žiūrime į savo teikiamą pervežimo paslaugą, tad esame tikri, kad kiekvienam klientui rasime optimaliausią pervežimo problemos sprendimo būdą.